• Якісно
  • Швидко
  Головна   Контакти   Послуги     Офіційна інформація     Коментарі   Кабінет споживача  

Лубни водоканал

Роз’яснення щодо повірки лічильників

povirka
 
 
Кабінет Міністрів України 7 квітня 2023 року ухвалив Постанову номер 440, яка набула чинності 4 червня 2023 року, згідно якої, споживачі, у яких минув термін повірки лічильників, повинні невідкладно зробити повірку своїх лічильників води.
Загальна схема дій абонента КП «Лубни-водоканал», у якого термін повірки лічильника перевищив 4 роки, виглядає наступним чином:
1. Звернутись до КП «Лубни-водоканал» за адресою м.Лубни, вул. Авіаторська, 52 в відділ збуту (прийомні дні: понеділок, середа, п’ятниця) та подати заяву на розпломбування (безкоштовно) та повірку лічильника (вартість 125 грн);
2. Дочекатися візиту контролера, який розпломбує лічильник та складе акт, де зафіксовано дані лічильника на момент розпломбування;
3. Зняти лічильник та принести за адресою м.Лубни, вул. Авіаторська, 52, в відділ збуту (прийомні дні: понеділок, середа, п’ятниця), при собі мати платіжний документ, що підтверджує оплату за повірку. Далі потрібно дотримуватись подальших інструкцій працівників підприємства;
4. Після проведення повірки (про що Вам буде повідомлено додатково в телефонному режимі) забрати лічильник у відділі збуту та встановити його;
5. Дочекатися візиту контролера, який опломбує лічильник та складе акт, у якому зафіксовано дані лічильника на момент опломбування.
‼️ЗВЕРНІТЬ УВАГУ‼️
Для спрощення процедури, можна скористатись послугами працівників водоканалу по демонтажу та монтажу засобів обліку. В такому випадку, Вам необхідно один раз прийти до КП «Лубни-водоканал» і подати відповідну заяву та оплатити послуги по демонтажу та монтажу (400 грн), повірці (125 грн) та опломбуванню (85 грн) лічильника. Усі подальші кроки будуть виконані працівниками КП «Лубни-водоканал». З Вашого ж боку, необхідно забезпечити доступ до лічильника працівникам нашого підприємства, для розпломбування та демонтажу для державної повірки, а також, відповідно, для монтажу та перепломбування після повірки.
‼️НАГАДУЄМО‼️
Ні в якому разі не знімайте лічильник самовільно, не маючи на руках акту від представника КП «Лубни-водоканал», в якому зафіксовано поточні показники лічильника.
 

Графік прийому громадян

Приймальні дні відділу збуту КП "Лубни-водоканал":

понеділок та середа з 08-00 до 17-00 годин,
п`ятниця з 08-00 до 16-00 годин,
обідня перерва щодня з 12-00 до 12-48 годин.
Вівторок та четвер відділ збуту не проводить прийом абонентів.
Телефони відділу збуту:
6-22-80 або 066-016-94-44 або 098-531-75-05

УВАГА УВАГА

 
uvaga
 
 
Шановні абоненти КП "Лубни-водоканал" !
Проведено коригування плати за абонентське обслуговування в зв’язку з доопрацюванням методики обрахунку.
З 03.05.2023 року – плата за абонентське обслуговування становить:
- 10,38 грн. з ПДВ з розрахунку на одного абонента комунальних послуг з централізованого водопостачання на місяць;
- 10,38 грн. з ПДВ з розрахунку на одного абонента комунальних послуг з централізованого водовідведення на місяць.
Всім абонентам комунальних послуг КП «Лубни - водоканал» буде проведено перерахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу збуту за номерами:
тел.. 6-22-80, моб. тел.. (066)-016-94-44, Viber (099)-22-62-937
 
                                 Розрахунок                                                       Наказ
 
 
 
                                                                                             Адміністрація КП "Лубни-водоканал"
 
 

Плата за абонентське обслуговування

                                                                                                                                                           Дата публікації 03.05.2023р.

На виконання вимог Законів України КП «Лубни-водоканал» вводить плату за абонентське обслуговування споживачів послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Згідно Закону України від 03.12.2020 № 1060-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово - комунальних послуг», яким вносяться зміни у Закон України «Про житлово – комунальні послуги», плата за абонентське обслуговування є обов’язковим платежем для всіх споживачів, з кожним із яких укладено публічний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Плата за абонентське обслуговування нараховується щомісячно, у фіксованому розмірі, з розрахунку на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців в квартирі та спожитої води і не може перевищувати граничний розмір, визначений згідно з Постановою КМУ № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговування внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг». Граничний рівень, розрахований відповідно до вимог вищезазначеної постанови, за одну послугу становить з 1 грудня 2022 року – 38,07 грн./абонента. Плата за абонентське обслуговування не є комунальною послугою! У разі зміни складових плати за абонентське обслуговування вона може змінюватися, але в межах граничного рівня.

   Для юридичних осіб незалежно від форм власності та відомчої незалежності, фізичних осіб – підприємців, фізичних осіб, які є власниками або орендарями нежитлових приміщень та мають договори на послуги з КП «Лубни - водоканал» (далі – юридичні особи), плата за абонентське обслуговування нараховується по кожному об’єкту договору окремо.

На плату за абонентське обслуговування надається державна субсидія та пільги.

     Плата за абонентське обслуговування затверджується наказом по підприємству.

     Споживач не звільняється від плати за абонентське обслуговування у разі відсутності фактичного споживання ним послуг.

     Розрахунковим періодом для оплати є календарний місяць.

Термін оплати за абонентське обслуговування дорівнює терміну оплати послуг з централізованого водопостачання та водовідведення – до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим.

   Термін оплати за абонентське обслуговування для юридичних осіб дорівнює терміну оплати за послуги, визначеному у договорі на послуги.

З метою зменшення витрат споживачів на сплату комісії за послуги фінансових установ при оплаті рахунків, встановлено порядок при якому кошти за абонентське обслуговування і послуги централізованого водопостачання та водовідведення приймаються на один банківський рахунок.

     Наказом КП «Лубни - водоканал» № 178-ОД від 26.04.2023 року введено в дію плату за абонентське обслуговування споживачам послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, що надаються за індивідуальним договором про надання такої послуги в розмірі:.      

-          для споживачів послуг з централізованого водопостачання –16,13 грн. (з ПДВ).

-          для споживачів послуг з централізованого водовідведення - 16,13 грн. (з ПДВ).

     РАЗОМ : 32,26 грн. (з ПДВ).

 

                                       СТУКТУРА                                                        НАКАЗ

 

                                                                                                Адміністрація КП «Лубни-водоканал»

 

 

Розробка сайту та співпраця lubny.poltava.ua

Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d