• Якісно
  • Швидко
  Головна   Контакти   Послуги     Загальна інформація     Коментарі   Кабінет споживача  
Home You are here:

Водоканал Лубни

Головна інформація

   novosti    sud practika     ogolochennya 2 

 

*****************************

 !! _ ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ __ !!

nakaz 267

 

 

 

*****************************************

! ! ! ! !  У В А Г А ! ! ! ! !

з м і н а   т а р и ф і в

 

***********************************

 

 15 сесія Лубенської міської ради сьомого скликання від 13

січня 2017 року, щодо "Погодження інвестиційної програми

КП "Лубни-водоканал" Лубенської міської ради на 2017

рік"

 

 

Постанова

 

645 від 21.04.2016

про зміну тарифу на

водопостачання

та водовідведення

 

***********************

 

Лист міському голові

Щодо "Програми ефективності ефективності експлуатації систем водопостачання та водовідведення"

 

***************************

 

 Роз'яснення у питанні оплати за послуги на цій сторінці

 

*********************************

Роз'яснювальні матеріали, актуальні питання

нової системи житлових субсидій в частині енергозбереження

 

**********************************

 

 

Шановні споживачі послуг водопостачання і водовідведення м. Лубни

 

          Дійсним повідомляємо, що в наслідок економічних змін, які відбувалися впродовж останніх років, КП «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради не було відшкодовано понад 11 млн. грн.., різниці в тарифах на енергоносії, вартість яких майже щомісячно зростала.

     Держава задля захисту людей від щомісячного зростання вартості комунальних послуг задекларувала відшкодування втрат водоканалів через механізми надання субвенцій, однак енергетики, які є приватними підприємствами, розуміючи неспроможність комунальних підприємств сплачувати постійно зростаючі рахунки за електроенергію вдалися до затягування процесів проведення взаємозаліків задля нарахування штрафних санкцій.

        Верховна Рада України розуміючи, що водоканали діють в умовах економічної кризи, особливого періоду, виконують мобілізаційні завдання в першому читанні вже затвердила Постанову про введення мораторію на застосування будь-яких санкцій до виконавців комунальних послуг енергопостачальними підприємствами.

     Одночасно до Конституційного Суду України направлено звернення Верховного Суду України про розгляд питання щодо конституційності окремих законів та Указів, якими керувалися енергетики при затвердженні тарифів.

   Лубенська міжрайонна прокуратура вказувала на недопустимість відключення об’єктів водопостачання і водовідведення міста зазначаючи, що вирішення будь-яких спірних моментів повинно відбуватися виключно в судовому порядку.

      Зараз КП «Лубни-водоканал» знаходиться в судовому спорі з ЛФ ПАТ «ПОЄ» і, енергетики, не маючи достатньо доказів для позитивного вирішення справи, вдалися до силових методів «вибивання заборгованості», а саме – в зимових умовах, не маючи отриманого рішення про визнання сум боргу, знаючи що мільйонні суми не відшкодовані водоканалу за надання пільг та субсидій населенню вирішила привітати лубенців з Днем соборності і відключивши частину об’єктів водопостачання від енергопостачання.

     Наше підприємство робить все для найшвидшого врегулювання ситуації та відновлення належного водопостачання, однак підприємство, що належить частково російському олігарху, в першу чергу дбає про економічні зиски, а потім про людей.

      Такі дії не тільки завдають незручності людям, але можуть і завдати невідворотних негативних наслідків, як то перемерзання мереж, зупинка котелень тощо. Ми сподіваємось на порозуміння того, що КП «Лубни-водоканал» є лише заручником в руках енергопостачальної компанії і зробимо все можливе для відновлення послуг.

 

 З повагою,  Адміністрація КП «Лубни-водоканал»

 

 

 

Розробка сайту та співпраця lubny.poltava.ua

Top
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d